Jdi na obsah Jdi na menu
 


7.-9. 1. Turnaj krajů

13. 1. 2011

O víkendu 7.-9. 1. 2011 se naše družstvo SK Přerov zůčastnilo Přeboru Krajů České Republiky v Jindřichově Hradci. Protože Olomoucké družstvo se rozpadlo a poslední dobou není o volejbal mezi mládeží příliš velký zájem, na rozdíl například od fotbalu, tak jsme bezkonkurenčně zvítězili ve výběru reprezentantů a mohli (někteří museli) hrát za celý Olomoucký kraj a reprezentovat tak schopnosti kolem 639 369 lidí, což jsme podle mého názoru udělali správně, přestože by s tím pravděpodobně někteří příliš sebevědomí lidé nesouhlasili. Zkrátka jsme skončili na 14. a posledním místě. 

S turnajem souvisely také testy zdatnosti ve volejbale (např. výskok z místa nebo člunkový běh - ne "šlukový") ve kterých ti nejlepší z našeho družstva skončili v polovině mezi všemi zůčastněnými hráči, a proto by bylo příliš sebekritické srovnávat se s ostatními kraji. Za Olomoucký kraj se nejlépe umístil Martin Pleva a nejhůře, až mezi těmi úplně nejhoršími Jan Škvára (povědomé jméno!) na 131. místě.

Doufám, že jestli se ještě někdy na takový turnaj dostaneme, tak skončíme na lepším místě než tentokrát, a nebo aspoň že nás trenéři přestanou tolik honit na tréninku, protože v pondělí 10. 1. se to skutečně vydržet nedalo. Sice potřebujeme posilovat abychom se vyrovnali ostatním družstvům, ale podle mého názoru tito hráči nezvítězili svou snahou nebo poctivým trénováním, ale svou výškou a svým sportovním nadáním. Toho my se svou průměrnou výškou 178 cm nikdy nedosáhneme. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Datum

(Matzáš Preget, 23. 2. 2016 14:02)

Kdy baly poslední aktualizace?

Re: Datum

(Matzáš Preget, 23. 2. 2016 14:03)

Byli v roce 2010 ty pako!